Thirrja Islame  
Mirė se erdhėt nė Thirrja Islame.
Nëse kjo është vizita juaj e parë në forum, ju rekomandojmë që të vizitoni Pyetësorin duke klikuar mbi të. Do t'u duhet që të regjistroheni perpara se të postoni: klikoni mbi butonin më lart që të filloni regjistrimin. Ju lutem rregjistrohuni per te pare gjitha Forumet dhe Postet.

  Forumi Postimi Fundit Temat Postime
Gjithēka rreth forumit
Tregues pėr regjistrimin nė Forum Thirrja Islame
1 1
Es Selam Alejkum Para Se Te postoni Ju Duhet Ti Lexoni Rregullat e Forumit Ton
Nga Llukman
01-06-2011 07:53 PM Shko tek postimi i fundit
1 1
Kėtu mund ti adresoni vėrejtjet dhe propozimet rreth forumit, temat i shfaqen vetem postuesit dhe staffit te forumit.
Private 4 19
Kėtu vendosen lajmėrime dhe shpallje nga udhėheqėsia e forumit
Nga ummuselem
11-06-2011 03:14 PM Shko tek postimi i fundit
9 15
Kur'ani dhe sunneti
Komentime tė Kur'anit Famėlartė nga dijetarė tė ndryshėm
Nga kate
01-15-2014 04:51 AM Shko tek postimi i fundit
19 201
Diskutime rreth ēėshtjeve tė besimit dhe njėshmėrisė sė Allahut
Nga mahisehar
10-20-2013 10:56 AM Shko tek postimi i fundit
35 156
Hadithe tė Pejgamberit (salallahu alejhi ve selem) dhe komentimi i tyre.
Nga Aanonim
11-30-2013 08:40 PM Shko tek postimi i fundit
18 191
Diskutime mbi fik'hun dhe argumentet nė lidhje me tė.
Nga sandrela
01-29-2014 07:37 AM Shko tek postimi i fundit
9 10
Histori dhe tregime tė pejgamberėve, sahabeve dhe pasuesve tė tyre.
Nga ummuselem
12-20-2011 07:41 PM Shko tek postimi i fundit
14 17
Shtyllat e Fesė
Kėtu mund tė gjeni dhe postoni gjithēka rreth 5 shtyllave tė fesė islame.
Kėtu mund tė gjeni dhe postoni gjithēka rreth 5 shtyllave tė fesė islame.
Nga Ebu hamza
10-26-2011 07:59 PM Shko tek postimi i fundit
30 30
Forumi gjeneral
Ketu postohen Artikuj te ndryshum Islam.
Nga Ebu hamza
02-07-2012 07:27 PM Shko tek postimi i fundit
21 22
Gjithēka rreth fesė dhe shoqėrisė, dhe tema aktuale nga jeta e pėrditshme.
16 19
Ketu Mundeni Te Postoni Poezi Islame
25 37
Kėtu mund tė postoni kuriozitete tė ndryshme.
01-28-2011 03:27 PM Shko tek postimi i fundit
5 5
Diskutime fetaro-shkencore
Nga Ebu hamza
04-26-2011 09:08 PM Shko tek postimi i fundit
10 10
Gjithēka rreth femrės, familjes dhe ēėshtjeve martesore.
01-14-2013 07:02 AM Shko tek postimi i fundit
35 38
Rubrikė e hapur pėr debate dhe diskutime tė ndryshme fetare.
Nėn-Forume: Sondazhi i Forumit
2 2
Pėrgjigjet nė kėtė rubrikė nuk u lejohen antarėve. Ato do tė bėhen vetėm nga hoxhallarėt dhe nga nxėnėsit e dijes.
Nga Llukman
03-29-2012 02:17 PM Shko tek postimi i fundit
16 24
Kėshilla dhe sugjerime edukativo-islame.
Nga ummuselem
02-12-2012 08:27 PM Shko tek postimi i fundit
56 124
Nga Llukman
02-10-2012 03:20 PM Shko tek postimi i fundit
7 15
Fetvatė e dijetarėve
Nga Llukman
02-21-2012 09:40 PM Shko tek postimi i fundit
39 39
Mjekėsia
Mjekėsia Profetike (1 Shikimet)
Tema dhe materjale te ndryshme rreth Mjekėsis Profetike
Nga alon
08-21-2013 06:51 AM Shko tek postimi i fundit
6 61
Tema te ndryshme rreth Mjekėsis sė Pergjithshme
Nga Azraa
01-18-2011 03:59 PM Shko tek postimi i fundit
3 11
Grupacionet dhe Popujt e devijuar
Diskutime rreth popujve tė devijuar, si: Krishterėt, jehudėt, dhe fetė e tjera tė kufrit
Nga Llukman
01-01-2011 07:27 PM Shko tek postimi i fundit
1 1
Diskutime rreth grupeve tė devijuara, si: Havarixhėt, murxhiet, shiat, etj.
Nga Muslimi
10-06-2011 09:05 PM Shko tek postimi i fundit
18 29
Multimedia dhe libra elektronik Islame
Video tė ndryshme tė punuara nga stafi dhe anėtarėt e forumit.
Nga kena
11-07-2012 01:43 PM Shko tek postimi i fundit
14 32
Video me tematikė Islame
Nga mahjaben
09-26-2013 01:10 PM Shko tek postimi i fundit
198 230
Audio Islame, ligjerata Tė Hoxhallarėve Tė Ndryshėm Dhe Ilahi Pa Instrumente
Nga ummuselem
02-13-2012 12:05 PM Shko tek postimi i fundit
14 26
Foto-galeria islame
Nga aleena
09-05-2013 11:45 AM Shko tek postimi i fundit
14 37
Ketu postohen dizajne te ndryshme islame per Forumin te punuar nga antaret e Forumit.
02-11-2011 08:33 PM Shko tek postimi i fundit
2 20
Libra tė ndryshėm Islame.
Nga safija
06-10-2011 01:54 PM Shko tek postimi i fundit
12 128
Interneti dhe kompjuteri
Tema rreth internetit dhe web-faqeve, kėshilla kompjuterike, turoriale mėsime dhe Web Faqet islame dhe faqe qė janė tė dobishme.
Nga Ebu Usame
09-17-2012 07:41 PM Shko tek postimi i fundit
8 11
Programe aplikative dhe programe Islame.
Nga 2toni
09-17-2012 05:31 PM Shko tek postimi i fundit
8 13
Lajme nga Bota Islame
Ketu Do tė Gjeni Lajmet mė tė reja Nga Bota Islame
Ketu Do tė Gjeni Lajmet mė tė reja Nga Bota Islame
Nga Ebu hamza
02-23-2012 05:21 PM Shko tek postimi i fundit
56 66
Kuizi islam
Pyetje dhe Pėrgjigje tė ndryshme
Pyetje dhe Pėrgjigje tė ndryshme
07-23-2012 11:17 PM Shko tek postimi i fundit
5 10
Forumi i gjuhėve tė huaja
Nga ummuselem
02-04-2012 05:40 PM Shko tek postimi i fundit
27 96


Top 8 Stats
Loading... Latest Posts
Loading...
 
 
 
 
 
 
 
Loading...
Loading...
Loading...
 
 
 
 
 
 
 

Ē'kemi ndonjė tė re?
Vizitorėt Aktivė Aktualisht: 1 (0 antarė dhe 1 vizitorė)
Shiko kush ėshtė Nė Linjė
Numri mė i madh i antareve nė linjė ishte 642, 02-27-2012 ora 11:19 PM.[Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Tė regjistruar] [Video Sttaf] [Motra Islame] [Dizajner] [Grad Falėnderuese] [Tė pėrjashtuar]
Thirrja Islame Statistikat
Thirrja Islame Statistikat
Temat: 802, Postime: 1,884, Antarėt: 158, Antarėt Aktiv: 0
E pėrshėndesim me: Es Selamu Alejkum, Anėtarin e ri: dennisjoe

Pėrmban Postime Tė Reja   Forum me Postime tė Reja
Nuk Pėrmban Postime Tė Reja   Forum pa Postime tė Reja

Te gjitha kohėt janė nė GMT . Ora tani ėshtė 04:13 PM.


Www.Thirrjaislame.tk ©2010 - 2013 3.8.4
2016, (( Thirrja Islame ) )