Thirrja Islame  

Kthehu Mbrapa   Thirrja Islame > Multimedia dhe libra elektronik Islame > Foto islame

Pėrgjigju
 
Veglat E Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 01-02-2011, 02:23 PM   #1
Llukman
Stafi i Forumit
 
Avatari i Llukman
 
Antarėsuar: Apr 2010
Postime: 232
Post Foto te Bukura Islame

Foto te Bukura Islame__________________
E kush ėshtė nė rrugė mė tė mirė se ai qė thėrret nė rrugėn e All-llahut, qė bėn vepra tė mira dhe qė thotė: “Unė jam prej muslimanėve?”{41:33}
==========================
Llukman Hakimi e kėshilloi, birin e vet e tha:

“Biri im, bota ėshtė det i thellė, dhe shumė njerėz mbyten nė tė.
Anija jote le tė jetė: - Frika ndaj Allahut,
Timoni: - Besimi nė Allahun, kurse
Lopata: - Besimi i fortė nė Krijuesin e gjithėsisė, Allahun xh.sh..”

Llukman i/e shkėputur   Pėrgjigju duke Cituar
Pėrgjigju

Veglat E Temės
Shfaq Modėt

Regullat e Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Fytyrat janė Hapur
Kodi [IMG] ėshtė Hapur
Kodi HTML ėshtė Mbyllur

Zgjidh Forumin


Te gjitha kohėt janė nė GMT . Ora tani ėshtė 04:11 PM.


Www.Thirrjaislame.tk ©2010 - 2013 3.8.4
2016, (( Thirrja Islame ) )